Katalóg elektrobicyklov Laboprofilak

V našej ponuke máme momentálne e-bickyle od výrobcov značiek MOTORRO (zahraničný výroba) a LIBERTY (slovenský výrobca). Ponúkame Vám rôzne druhy e-bicyklov v závislosti od toho, či sa na svojom novom e-bicykli vyberiete len do mesta na nákup, prípadne si vychutnáte jazdu na vybudovaných cyklotrasách, alebo budete používať e-bicykel na horskú cykloturistiku nielen po našich krásnych Kysuciach.

V ponuke sú bicykle v rôznych cenových reláciách od lacnejších po drahšie, čo umožňuje výber nového e-bicykla podľa Vašich finančných predpokladov. Cena elektrobicykla závisí od kvality použitého materiálu a od spôsobu využívania daného elektrobicykla. Farebná dostupnosť ponúkaného tovaru je rôznorodá a záleží len na Vás, ktorej farbe a konštrukcii rámu dáte prednosť.

Okrem uvedených druhov e-bicyklov na našej web stránke Vám vieme poskytnúť i iné druhy e-bicyklov, ktoré môžte vidieť na propagačných materiáloch v našej prevádzke na Podvysokej. Pri výbere e-bicykla Vám radi poskytneme odbornú pomoc aby Vám jazda na novom e-bicykli prinášala veľa radosti a žiadne starosti. :)