Kontakt

Sídlíme v budove autoservisu Labo s.r.o.

Kontaktné informácie

Pri technických opravách Vášho skútra alebo elektrobicykla môžete využiť našu službu náhradného vozidla, alebo autopožičovňu. Na cestu k nám alebo od nás prípadne môžete použiť autobusovú alebo vlakovú dopravu v smere Makov i Čadca. Zastávky sú veľmi blízko nášej predajne a servisu elektrobicyklov a skútrov.

Korešpondenčná adresa


Cesta autom


Smer z Turzovky do Staškova : od Turzovky sme vzdialení 2,5 km. Na Podvysokej asi 100m za kostolom je Obecný Úrad. Pred Obecným Úradom Podvysoká, ktorý budete mať následne na pravej strane odbočíte do uličky. Pokračujte na koniec ulice, kde je vjazd do nášho autoservisu hneď vedľa modrej budovy firmy DELTA. Na budove je veľký nápis Autoservis Labo s.r.o. a reklamné tabule NOVOL, ATE – brzdové centrum, pod ktorými je vstup do prijímacie kancelárie autolakovne Laboprofilak s.r.o.

Smer z Čadce do Turzovky : na Staškove prejdete cez most ponad rieku Kysuca a po 400m prejdete železničné priecestie. Približne po 300m uvidíte po pravej strane autobusovú zastávku Podvysoká Tesla a priamo oproti zastávky Obecný úrad Podvysoká. Za Obecným úradom odbočíte vľavo do uličky. Pokračujte na koniec ulice, kde je vjazd do nášho autoservisu hneď vedľa modrej budovy firmy DELTA. Na budove je veľký nápis Autoservis Labo s.r.o., pod ktorými je vstup do prijímacie kancelárie autolakovne Laboprofilak s.r.o.


Cesta autobusom


Z Turzovky do Čadce: Pri Obecnom Úrade sa nachádza autobusová zastávka Tesla. Pešo od zastávky sa vrátite asi 50m k Obecnému úradu a za ním odbočíte doľava. Naša autolakovňa Laboprofilak s.r.o. je vzdialená od zastávky asi 3 min. chôdze.

Smer z Čadce do Turzovky : Zakúpite si lístok na zastávku Podvysoká Tesla. Zastávka sa nachádza priamo oproti bočnej uličke, vedľa Obecného Úradu Podvysoká. Na konci tej uličky sa nachádza príjmová kancelária nášho sídla.


Cesta vlakom


Cesta vlakom poskytuje našim zákazníkom možnosť komfortnej dopravy pri oprave alebo lakovaní Vášho automobilu v smere do Makova i do Čadce. Z vlakovej stanice Podvysoká sa vrátite pešo k hlavnej ceste asi 2 min chôdze a vydáte sa smerom doľava k Obecnému Úradu asi 2min. chôdze. Za Obecným Úradom vľavo asi po 3 min. chôdze uvidíte našu kanceláriu.