Elektrobicykel LIBERTY E-PARIS 6SPD

Dámsky mestský e-bicykel s retro konštrukciou s motorom 36V/250W zabudovanom v prednom kolese, základným Li-Ion akumulátorom 36V/10,4Ah (alebo 36V/14,0Ah za príplatok) v zadnom nosiči Vás pohodlne dovezie kam budete chcieť. Odľahčený znížený hliníkový rám (AL 6061) so spevnenou spodnou rúrou, ktorá je znížená na úroveň 380mm, umožňuje ženám ľahší nástup, prípadne pohodlnú jazdu i v sukni. Ochranný kryt reťaze a celého predného ozubenia zabraňuje namotaniu sa odevu i zašpineniu odevu od reťaze. S šiestimi prevodmi, zadným meničom SHIMANO TOURNEY a pohodlným radením REVOSHIFT Vám umožní jazdiť pohodlne i na dlhšie trate. Pohodlné širšie sedlo M.A.T.E. CITY pružinové Vám utlmí i nejaké tie nerovnosti na ceste.

K elektrobicyklu je možné doobjednať funkciu START-UP asistent, ktorá umožňuje pohon bicykla do 6km/h aj bez otáčania pedálov, aktivuje sa stlačením tlačidla na ovládacom paneli a umožňuje pohodlný rozbeh bicykla a tiež pomoc pri tlačení bicykla do kopca. Na jedno nabitie má e-bicykel E-PARIS 6SPD dojazd 35km až 100km v závislosti na použitom akumulátore, profile trate, hmotnosti a asistencie jazdca, ako aj nastaveného stupňa podpory elektromotora. LED panel na riadidlách s nastavením podpory v 3 stupňoch Vám ukáže i stav nabitia akumulátora ako aj nastavený stupeň prípomoci.

Technická špecifikácia

Príslušenstvo v cene: zosílené dvojité ráfky, plášte MITAS, blatníky, zadný nosič s batériou,LED osvetlenie, stojan, nabíjačka
Rám / veľkosť: materiál Alloy AL-6061 technoloógia TIG/ 21"
Oversize Head Parts, úroveň spodnej trúbky 380mm
Cena: 999 €
Veľkosť kolies-plášťa: MITAS 28" x 2,125"
Brzdy predné / zadné: SACCON AL V-BRAKE/ SACCON AL V-BRAKE
Nosnosť: 120 kg
Prevádzková hmotnosť 22,5 kg podľa druhu batérie
Predná vidlica: HI-TEN pevná
Počet prevodov: 6 Shimano Tourney
Pedal asistent - PAS: 3 stupne asistencie
Max. rýchlosť: 25 km/h
Dojazd na jedno nabitie: od 35 až 100km
Doba nabíjania: 5 max. 7 hodín - pri úplnom vybití
Batéria: 36V/10,4Ah alebo 36V/14Ah Li-Ion
Max. výkon: 250W
Motor: 250W
Náhon: v prednom náboji
Sedlo: M.A.T.E. City
Farebná dostupnosť: čierna
<< Katalóg Liberty